Locaties

  • Bambi

    Sneeuwgansstraat 181826 GP Alkmaar06-23297235bambi@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Bello

    Snaarmanslaan 191815 SB Alkmaar072-5127470bello@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Dondersteentjes Zes Wielen

    SKOA ZesWielen Oudorp
    Munnikenweg 16-181823 DC Alkmaar072-5152669dondersteentjes@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Durv!

    Peuteropvang Oudorp Durv!
    Amstelstraat 31823 EV Alkmaar072 7600177podurv@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Egelantier

    SKOA Egelantier Nassaukwartier Alkmaar
    Houtweg 291815 DP Alkmaar072 – 5152697egelantier@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatieKinderdagverblijfBuitenschoolse opvang
  • Fontein

    SKOA Fontein Overdie Peuteropvang Alkmaar
    Heilooerdijk 1361814 LS Alkmaar072-5153178fontein@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Ganzenveer

    Peuteropvang Ganzeveer Vroonermeer
    P.C. Boutensstraat 41822 KJ Alkmaar072 - 5675030ganzenveer@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Jan Steen

    Jan Steen Rembrandtkwartier Kinderopvang
    Jan Steenstraat 31816 CT Alkmaar072 – 5125409jansteen@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatieKinderdagverblijf
  • Kinderkroon

    Louis Couperusstraat 51822LE Alkmaar072 - 5675030kinderkroon@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatieKinderdagverblijfPeuteropvangBuitenschoolse opvangBSO VakantieopvangTussenschoolse Opvang
  • Komeet

    Komeet Alkmaar Oudorp Kinderopvang
    Munnikenweg 16-181823 DC Alkmaar072 - 5150421komeet@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatieBuitenschoolse opvangBSO Vakantieopvang
  • Kraaienest

    Peuteropvang Buitenschoolse Opvang Kraainest
    Kofschipstraat 121826 CG Alkmaar072 5623657kraaienest@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvangBuitenschoolse opvangBSO Vakantieopvang
  • Matthias

    SKOA Matthias
    Spieghelplein 451813 XV Alkmaar072 - 5408666matthias@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Muiderkring

    Muiderking kinderopvang peuteropvang Alkmaar Muiderwaard
    Muiderwaard 4381824 XT Alkmaar072 - 5619245muiderkring@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatieKinderdagverblijf
  • Piccolo

    Piccolo Peuteropvang Alkmaar
    Beethovensingel 231817 HJ Alkmaar072 - 5120605piccolo@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatieKinderdagverblijfPeuteropvangBuitenschoolse opvangBSO Vakantieopvang
  • Puk

    Peuteropvang Puk Asielzoekerscentrum Alkmaar
    Robonsbosweg 11816 MK Alkmaar072-3001000puk@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Rakkertje

    Stempelmakerstraat 191825 DP Alkmaar072 - 5619179rakkertje@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Rapsodie

    Kindercentrum Rapsodie Alkmaar
    Beethovensingel 31817 HJ Alkmaar072 - 5154090/5125825rapsodie@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatieKinderdagverblijfPeuteropvangBuitenschoolse opvangBSO VakantieopvangTussenschoolse Opvang
  • Speelhuisje

    Speelhuisje Alkmaar
    Drechterwaard 91824 EX Alkmaar072 - 5612361speelhuisje@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Stulp

    Stulp Peuteropvang Buitenschoolse Opvang
    Hobbemalaan 1311816 GC Alkmaar0725117166bsodestulp@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvangBuitenschoolse opvangBSO Vakantieopvang
  • Toermalijn

    Anna Paulownastraat 21814 XB AlkmaarDagopvang 072 – 5123359 BSO 072 - 5118451toermalijn@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatieKinderdagverblijfPeuteropvangBuitenschoolse opvangBSO VakantieopvangTussenschoolse Opvang
  • Vlinder

    Vlinder Peuteropvang Montessori
    Arkplein 123-1241826 DM Alkmaar06 - 29838355vlinder@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Wachtertjes

    Peuteropvang Wachtertjes Alkmaar
    Boezemsingel 621821 AL Alkmaar072 - 5150679wachtertjes@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Wegwijzer

    Wegwijzer Alkmaar
    Stalpaertstraat 31813 CG Alkmaar072 - 5403000wegwijzer@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang
  • Zandmannetje

    Schoolstraat 151831 CC Koedijk072 - 5612988zandmannetje@skoa.nlOpvangvormen bij deze locatiePeuteropvang